Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Zarządzanie flotą wymaga jak najlepszych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań – na szczęście są one powszechnie dostępne. Poznaj wybrane systemy monitoringu pojazdów oraz lokalizacji GPS dla firm z oferty Inelo, czyli serię urządzeń GBox.

Odkryj możliwości GBox – sprawne zarządzanie flotą

Inelo to jeden z liderów na rynku europejskim w branży usług informatycznych dla transportu. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania, tj. nowoczesne systemy lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów przeznaczone dla firm i korporacji. Jakie konkretnie rozwiązania oferuje Inelo? O tym przeczytacie w dalszej części tekstu.

Poznaj narzędzia do zarządzania flotą pojazdów

GBox Assist 3.0

GBox Assist służy przede wszystkim do zarządzania flotą samochodów ekonomicznie, sprawnie i bardzo efektywnie. Pozwala też zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem działalności transportowej. GBox Assist 3.0 to długa lista różnych funkcjonalności zamknięta w jednym, ale zaawansowanym urządzeniu – oferuje wiele funkcji z transportu i telematyki.

System GBox Assist 3.0 pozwala na przykład na zarządzanie zleceniami, nawigowanie, przesyłanie dokumentów bezpośrednio z auta, pozyskanie danych o bieżących działaniach kierowcy, kontrolę stanu paliwa, dwukierunkową i sprawną komunikację między biurem a kierowcą oraz analizę czasu pracy kierowcy. Innowacyjny system umożliwia pełną kontrolę spedytora nad samochodem i trasą, czasem oraz kosztami przejazdu.

Poznaj narzędzia do zarządzania flotą pojazdów

GBox Light

Najważniejszą rolą systemów GBox jest monitorowanie samochodu na bieżąco, w czasie rzeczywistym, korzystając z bezprzewodowej transmisji danych oraz satelitarnego systemu pozycjonowania. Innowacyjne narzędzie oferuje też zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy – można sprawdzić, czy kierowca przestrzega przepisów, a także sprawdzić jego charakter jazdy i dopasować go tak, by pozwalał na wypracowanie oszczędności.

GBox App

Dedykowana aplikacja GBox App pozwala na sprawną i bieżącą komunikację z kierowcą. Umożliwia odbieranie zleceń wysyłanych przez biuro, sprawdzenie ich statusu i całościowe zarządzanie nimi, śledzenie poszczególnych etapów realizacji zleceń. Oferuje także opcję powiadomień na temat poszczególnych zadań. Aplikacja usprawnia przepływ niezbędnych dokumentów, gdyż kierowcy pojazdów mogą w każdej chwili przesłać pliki, w tym zdjęcia, do spedytora w biurze.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://inelo.pl/produkty/gbox/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *