Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Wielu początkujących motocyklistów nie zdaje sobie sprawy, że koszt zakupu motocykla to tylko początek wydatków. Pierwszym miejscem, które powinniśmy odwiedzić tuż po zakupie motocykla, jest sklep motocyklowy.

Aby w legalny i bezpieczny sposób poruszać się na motocyklu, należy posiadać kask spełniający odpowiednie normy bezpieczeństwa, oraz odpowiednią odzież (kurtka tekstylna lub skórzana, lub kombinezon, buty oraz rękawice). Ani kasku, ani odzieży nie należy kupować na bazarach straganach, ani na dalekowschodnich portalach aukcyjnych, ponieważ ryzykujemy zakup odzieży niskiej jakości, w konsekwencji podczas próby, posiadany przez nas sprzęt może nie zdać egzaminu, co, w najlepszym przypadku, skończy się kilkoma obiciami, głębokimi otarciami oraz drobnymi złamaniami.

Sklep motocyklowy – dlaczego warto kupować u specjalistów?

Jeśli poszukujemy wysokiej jakości odzieży motocyklowej, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo w sytuacji kryzysowej na drodze, powinniśmy wybierać sprawdzone sklepy. Jednym z takich sklepów jest motoklan – jest to sklep internetowy oraz kilka sklepów stacjonarnych w większych miastach w Polsce. 

Zaletą takiego modelu biznesowego jest fakt, że możemy dokonać zamówienia w sklepie internetowym, zazwyczaj po niższej cenie niż w sklepie stacjonarnym, a przesyłkę odebrać już w jednym z oddziałów firmy – ta forma dostawy jest bezpłatna. Jeżeli jednak nie mieszkamy blisko miasta, w którym znajduje się oddział sklepu motocyklowego Motoklan możemy zrealizować nasze zamówienie za pomocą kuriera lub paczkomatów

sklep motocyklowy

Plusem odbioru osobistego produktów w sklepie jest możliwość przymiarki produktu na miejscu i ewentualna zamiana na inny rozmiar. W ten sposób oszczędzamy sobie czas na zwrot i oczekiwanie na nową przesyłkę.

Sklep motocyklowy Motoklan oferuje darmową wysyłkę już od zakupów w kwocie 200 zł. Oczywiście obowiązuje w tym sklepie także prawo 14-dniowego zwrotu produktu. 

Sklep motocyklowy – oferta

Sklep motocyklowy Motoklan oferuje szeroką ofertę kasków:

  • motocyklowych kasków integralnych
  • motocyklowych kasków szczękowych
  • motocyklowych kasków otwartych

Wysokiej jakości odzieży motocyklowej takiej jak:

  • Kurtki motocyklowe skórzane
  • Kurtki motocyklowe tekstylne
  • Spodnie motocyklowe
  • Kombinezony motocyklowe

Buty motocyklowe:

  • Buty motocyklowe sportowe
  • Buty motocyklowe turystyczne

Pełna oferta butów jest dostępna na stronie: https://motoklan.pl/194-buty-motocyklowe

Produkty w sklepie pochodzą od renomowanych marek i producentów uznawanych na całym świecie. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji i są objęte gwarancją.

W przypadku sklepów internetowych warto sprawdzić polityka prywatności oraz regulamin zwrotów. Dobre sklepy internetowe charakteryzuje również darmowa wysyłka. Dokonując zakupów w internetowym sklepie motocyklowym, należy pamiętać, że prawo handlowe gwarantuje nam 14-dniowy okres zwrotu, z którego możemy skorzystać jeżeli na przykład zakupiony przez nas produkty nie będą na nas pasowały. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z bezpośredniego kontaktu ze sklepem.

Sklep motocyklowy – podsumowanie

Koniec sezonu to doskonała okazja, aby odwiedzić sklep motocyklowy. O tej porze roku możemy natknąć się na wiele atrakcyjnych promocji i obniżek cenowych. Wielu producentów sprzętu motocyklowego zaczyna właśnie wtedy pozbywać się towaru z mijającego roku, co nierzadko wiąże się ze znacznymi obniżkami cenowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *