Redaktor | Fotograf

Choć oczywiście Mansory zdążyło nas już przyzwyczaić do stylu swoich pakietów, nadal potrafi zaskoczyć. Ich najnowsza propozycja jest dostępna dla Bentleya Flying Spur. Jak zwykle jest kontrowersyjnie i z przepychem – zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz.

Dla niektórych tak ekskluzywne i luksusowe limuzyny jak Bentley Flying Spur to za mało. Preferują, aby rzucały się w oczy i zachwycały nie tylko posiadacza, ale i wszystkich dookoła. Dla takich osób z pomocą przychodzi Mansory. Tuner już od wielu lat przyzwyczaja nas do tego, że jego pakiety są dalekie od skromności, tak również jest i w tym przypadku. Pakiet zaoferowany do Bentleya Flying Spur przytłacza nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. Zauważy to każdy, a właściciel z pewnością nie będzie rozczarowany. Tuner ma już pewne doświadczenie w tworzeniu pakietów dla modeli Bentleya.

Mansory zaprezentowało kontrowersyjny pakiet do Bentleya Flying Spur

Z zewnątrz witają nas ogromne, 23-calowe felgi z logo Mansory. Ponadto, tuner zmienił zderzaki z przodu jak i z tyłu na znacznie masywniejsze i okazalsze. Grill oraz maskę wykonano z włókna węglowego. Z tego materiału są też progi boczne. Z tyłu pojawiła się lotka, a także 3 oznaczenia Mansory, aby przypadkiem nie zapomnieć z jakim tunerem mamy do czynienia. Dzięki zmianom tunera Flying Spur zdecydowanie nabrał agresywności. Auto wygląda znacznie bardziej sportowo.

Mansory zaprezentowało kontrowersyjny pakiet do Bentleya Flying Spur

Również w środku mamy do czynienia z wieloma nowymi dodatkami. Kierownica otrzymała teraz częściowe wykończenie z włókna węglowego i pojawiło się na niej logo Mansory. Progi boczne otrzymały miękkie wykończenie z napisem “More than racing”. Również deska rozdzielcza wykończona włóknem węglowym otrzymała unikalny wzór. Mansory nie zapomniało również o stronie technicznej. Moc jednostki W12 podniesiono i wynosi teraz 720 koni mechanicznych. Moment obrotowy wzrósł do poziomu aż 1000 niutonometrów. Wszystko trafia oczywiście na wszystkie koła. Według Mansory pozwoliło to na podniesienie osiągów. Flying Spur z ich pakietem osiąga setkę w 3,6 sekundy.

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *