Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Nosisz się z zamiarem kupna nowego samochodu? Obawiasz się jednak, że nie masz wystarczającej wiedzy, aby dokonać właściwego wyboru? Nie wiesz, czym się kierować przy zakupie auta? O czym pamiętać i na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiemy Ci, jak kupić nowe auto.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu? – przeanalizuj własne potrzeby!

Praktyczne i funkcjonalne rodzinne kombi, czy piękne, sportowe coupé? Nowe Volvo XC60, XC40, czy może S90? Nadszedł czas dokonania ostatecznego wyboru, a Ty wciąż nie wiesz, czego szukasz i na co zwrócić uwagę podczas kupna samochodu? Nie przejmuj się, choć proces wydaje się dość skomplikowany, to z odpowiednim podejściem, przebiegnie w sposób przyjemny i łatwy. Bez wątpienia najważniejsze jest przeanalizowania własnych potrzeb i możliwości. Od czego zacząć? O czym pamiętać kupując nowe auto?

Zastanów się przede wszystkim nad tym, jakiego auta poszukujesz i czego od niego oczekujesz. Czy kupujesz samochód, którym będziesz wyruszał w długie trasy, czy szukasz zwinnego, ekonomicznego modelu do miejskiej jazdy, którym będziesz dojeżdżał codziennie do pracy? Jakie jeszcze aspekty uwzględnić? Koniecznie określ interesujący Cię model i markę, rodzaj nadwozia i skrzyni biegów. Następnie wybierz wersję silnikową i wersję wyposażenia. Postaraj się jak najdokładniej skonfigurować swoje przyszłe auto, uwzględniając wszystko, co dla Ciebie ważne. Pamiętaj, że im dokładniej określisz swoje oczekiwania i potrzeby, tym większy zyskasz komfort i satysfakcję.

Czym się kierować, kupując nowe auto?

Określ swój budżet lub wybierz opcję finansowania zewnętrznego

Wybór wyposażenia, marki i modelu, zależy w dużej mierze od możliwości Twojego budżetu. Zakup nowego auta jest oczywiście najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem, lecz wiąże się również z większym wydatkiem. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej ilości gotówki, by kupić wymarzone auto w idealnej konfiguracji, dobrym pomysłem może być zewnętrzne finansowanie np. leasing czy wynajem. Marzy Ci się nowe Volvo XC60? To znakomicie! Nic straconego! Specjalnie dla Ciebie i Twojej wygody w salonach Volvo czeka już szereg usług finansowych:

  • Najem konsumencki – nowoczesny program finansowania nowych samochodów, łączący niskie raty i luksus wymiany auta co kilka lat;
  • Wynajem długoterminowy – program finansowania nowego auta zapewniający niską ratę przez cały okres użytkowania;
  • Abonament – abonament z miesięczną opłatą, bez żadnych ukrytych kosztów i opłat wstępnych. Otrzymujesz dostęp do nowego auta i dodatkowych usług. Abonament pokrywa koszty przeglądów i serwisów samochodu, łącznie z pomocą drogową i ubezpieczeniem.

Takie formy finansowania pozwolą Ci uzyskać dostęp do bezpiecznych, komfortowych, dobrze wyposażonych samochodów, bez narażania budżetu na utratę płynności finansowej. Szereg dodatkowych korzyści to znacznie więcej niż jazda nowym wymarzonym samochodem. Wynajem lub abonament auta z wyższej gamy modelowej ułatwi Ci życie i oszczędzi Twój czas.

Czym się kierować, kupując nowe auto?

Co warto sprawdzić przy zakupie samochodu?

Co warto sprawdzić przy zakupie samochodu? To wszystko zależy, czy kupujesz auto używane, czy auto z rynku pierwotnego. Jeśli wybierasz nowy samochód dostępny w salonie, warto skorzystać z przejazdu testowego. Dzięki możliwości jazdy próbnej wybranym modelem lub autem o bardzo zbliżonym wyposażeniu masz szansę sprawdzić, czy dobrze się nim jeździ, czy dobrze się prowadzi. Po podjęciu decyzji i dokonaniu wyboru zweryfikuj również stan techniczny i historię odbieranego samochodu. Salony firmowe takich marek jak Volvo, oferują sprawdzone i w pełni wartościowe auta, lecz sprawdź dla spokoju i własnej pewności. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony! Życzymy satysfakcji i szerokiej drogi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *