Wypożyczenie samochodu sportowego bez wątpienia może urozmaicić codzienność. Wiele ludzi decyduję się skorzystać z oferty wypożyczalni, jednak nie zdają sobie sprawy z kosztów jakie mogą ponieść w razie nieszczęśliwej sytuacji z takim 720S.

Przekonał się o tym jeden z turystów odwiedzających stan Nevada. Czując smak dobrego życia oraz chwaląc się superautem w imprezowym Las Vegas nie zachował należytej ostrożności. Ilość obrażeń widocznych na samochodzie nie byłaby problematyczna dla przysłowiowego Mirka blacharza, jednak naprawienie szkód w autoryzowanym serwisie Mclarena wynosi UWAGA … dokładnie 69,000$ i potrwa miesiące.

Stłuczka parkingowa spowodowała w 720S poważne wgniecenie w przednim błotniku, liczne rysy oraz urwane lusterko. Cała kwota zostanie prawdopodobnie pokryta z kieszeni ubezpieczyciela (przynajmniej w pierwszej kolejności). Głównym problemem agencji – Royalty Exotic Cars jest czas oczekiwania na naprawę szkody. Przewidywany czas naprawy wynosi trzy miesiące, co z pewnością odbiję się echem w kierunku wypożyczalni.

Jeśli zastanawiacie się co ze sprawcą zdarzenia to najwyraźniej ma problemy. Za to, że kierował pojazd pod wpływem alkoholu oraz nie wykonywał poleceń służb został przeniesiony do aresztu karnego. Właściciel uszkodzonego pojazdu również zgłosił sprawę, co może oznaczać sprawę i proces karny. Nie wiadomo jak była skonstruowana umowa OC/AC, ale raczej na pokrycie strat nie ma co liczyć, bo nie był wypadek, a działanie pod wpływem alkoholu. Możliwe, że ubezpieczalnia pokryje straty, ale później będzie ścigać sprawcę wydarzenia. W końcu to w pełni jego wina, bo zachował się nieodpowiedzialnie. Miejcie to na uwadze bawiąc się w Las Vegas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *