Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Piękny i ciepły początek września przedłużył nam trochę lato, po czym pogoda zaczęła płatać figle i skończyło się zimnem oraz deszczem. Na Polskich ulicach mogliśmy zaobserwować sporą dawkę pięknych i unikatowych samochodów, czasem nawet w podwójnej liczbie. Cars&Coffee odbyło ostatnie spotkanie w tym roku a tym samym sezon powoli dobiega końca.

We wrześniu pierwsze miejsce trafia do samochodu Króla TVN-u, czyli Kuby Wojewódzkiego. Jest to nowiutki Bentley Continental GT w niesamowitej konfiguracji sprawiającej, że nie da się przejść koło niego obojętnie. Swoją drogą był to prezent urodzinowy, który sprawił sobie showman. Na kolejnych miejscach rankingu możemy znaleźć nie tylko samochody w ruchu ulicznym, ale także w codziennych sytuacjach występujących na warszawskich ulicach, czyli kraksach. Na koniec otrzymujemy gorące pozdrowienia od @marta.supercars prosto z Londynu, która od teraz prowadzi swoje social media pod nazwą @thecarbunny. Już wkrótce rusza jej kanał na YouTube, gdzie będzie można oglądać wiele ciekawych materiałów prosto z Londyńskich ulic.

1. Bentley Continental GT, fot. RoyalCars of Polan

2. BMW M4 Competition F82, fot. Marcin Klinger (FB)

3. Porsche 911 GT3, fot. @maciek_dzieciol

4. Ferrari F12tdf, fot. RoyalCars of Poland

5. Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC Coupé, fot. RoyalCars of Poland

6. Bentley Continental Supersports Convertible, fot. RoyalCars of Poland

7. Mercedes-AMG G63, fot. RoyalCars of Poland

8. Porsche 911 GT3 RS 991.2, fot. RoyalCars of Poland

9. Lamborghini Aventador LP 700-4, fot. @kaczy__

10. Lamborghini Aventador S Roadster, fot. @thecarbunny

     Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Poprzednie zestawienia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *