Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Prowadzisz firmę transportową i chcesz, żeby Twoi kierowcy byli odpowiednio przeszkoleni? Każdy pracodawca wie, że warto inwestować i dbać o swoją załogę. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach i na dość trudnym rynku pracy. Co wybrać, kiedy nie brakuje ofert? Najlepszą jakość i różnorodność.

Szkolenia dla firm transportowych

Poszukując szkoleń, które oferują bogaty zakres wiedzy, warto rozważyć ofertę OCRK. Ich szkolenia są dedykowane właścicielom firm transportowych, logistykom i managerom flot, ale nie tylko. Firma organizuje także szkolenia dla kierowców, którzy chcą wciąż polepszać swoje umiejętności. OCRK to wieloletnie doświadczenie i niezawodny, konsekwentnie rozwijany program. Doceniły go takie instytucje kontrolne, jak: ITD, BAG i PIP. Co istotne, szkolenia dla firm transportowych są prowadzone przez wykwalifikowaną, najlepszą na rynku kadrę. Doceniło to  już ponad 8000 klientów. Ponadto OCRK dba o profesjonalne zaplecze szkoleniowe, aby uczestnicy czuli się w pełni zaopiekowani. Standard sal szkoleniowych, pakiet materiałów – to wszystko składa się na przychylne opinie i chęć zostania z OCRK na dłużej.

Profesjonalne szkolenia to profesjonalna załoga

Co w ofercie

Firma OCRK specjalizuje się w rozliczaniu pracy kierowców. Trenerzy prowadzący szkolenia w tym zakresie, zdobywali swoją wiedzę zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Co aktualnie znajduje się w ofercie OCRK?

  • Aktualne wyzwania branży transportowej. Na co i jak przygotować się w najbliższym czasie. – szkolenie poświęcone nadchodzącym zmianom i informacjom, jak się do nich przygotować
  • Szkolenie warsztatowe z Pakietu Mobilności dla firm usługowych – szkolenie dedykowane szczególnie pracownikom firm, które na co dzień usługowo zajmują się rozliczaniem czasu pracy kierowców.

OCRK prowadzi też szkolenia stacjonarne, w firmie klienta. Jest to duże udogodnienie w momencie, kiedy nie możemy pozwolić sobie na podróż. Jest to rozwiązanie będące odpowiedzią na liczne zapytania Klientów o możliwość dojazdu do siedziby ich firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *