Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Oficjalna premiera KIA Sorento 2021 odbędzie się za pośrednictwem transmisji online 19 marca o godzinie 12:30 po tym jak odwołano Salon w Genewie

O nowej generacji modelu Sorento mówi się już od dłuższego czasu, a przecieki zdradziły sporo informacji na długo przed premierą. Teraz jednak nadszedł czas, gdy oficjalnie możemy zobaczyć samochód za pośrednictwem transmisji na żywo. Niestety w wyniku epidemii koronawirusa nie udało się zaprezentować auta na początku marca podczas Geneva Motor Show, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i finalnie 19 marca o godzinie 12:30 zobaczymy KIA Sorento 2021 w pełnej krasie. Zapraszamy do zapoznania się z transmisją, którą można zobaczyć poniżej.

Aby nie pozostawić was w niepewności przed premierą, polecamy zapoznać się ze wszystkimi informacjami o czwartej generacji Sorento, które zamieściliśmy w osobnym artykule (TUTAJ). Samochód ma być dosyć rewolucyjny, bo znacząco podniesie się jakość użytych materiałów, a oprócz tego będziemy mieli do dyspozycji zupełnie nowe jednostki napędowe. Na początku tylko dwie, ale z czasem do oferty dołączą hybrydy typu Plug-In. Do salonów auto trafi w 3 kwartale 2020 roku.

Po zakończeniu premiery zapraszamy do podsumowania, gdzie zbierzemy dla was wszystkie dostępne informacje oraz zaprezentujemy wam oficjalne zdjęcia prasowe wraz z materiałami wideo. Będzie to doskonała okazja, aby przyjrzeć się nowej KII na spokojnie wraz z pełną analizą. Jeśli nie chcecie przegapić premiery oraz późniejszych informacji to wystarczy kliknąć dzwoneczek w lewym dolnym rogu i wybrać opcję powiadomień. Dzięki temu, przed rozpoczęciem transmisji wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni, a także będziecie na bieżąco z informacjami ze świata motoryzacji.

KIA Sorento 2021

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *