Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Nic nie daje nam takiego poczucia bezpieczeństwa, kiedy myślimy o nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze, jak to, że jeśli do nich dojdzie, otrzymamy pomoc bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy i jaką mamy porę dnia lub nocy. Jak wyglądają naprawy powypadkowe?

Z pewnością wielu z nas przypomina sobie sytuację, w której nasz samochód doznał awarii, bez względu na to, czy miała ona związek z kolizją lub wypadkiem, czy nie, a znajdujemy się kilka godzin jazdy od naszego ulubionego warsztatu. Szukamy wtedy w telefonie najbliższego warsztatu lub pytamy o pomoc okolicznych mieszkańców. Może się zdarzyć, że trafimy do dobrego i uczciwego warsztatu, ale możemy też trafić do takiego, który będzie chciał wykorzystać nasze trudne położenie. A co, jeśli jest już wieczór lub noc i wszystkie warsztaty w okolicy są zamknięte? Jak wykonać naprawy powypadkowe?

Pewne naprawy powypadkowe

Sieć serwisowa dla osób prywatnych

Rozwiązaniem są dobre sieci serwisowe, które dzięki infolinii działającej całą dobę zaopiekują się nami w każdej chwili i w miejscu, w którym się znajdziemy, łącznie z zapewnieniem nam samochodu zastępczego. Więcej informacji na ten temat możemy znaleźć tutaj: https://www.compet.pl/uslugi/auto-zastepcze. Sieć zapewni nam wszelkiego rodzaju naprawy, od mechanicznych, przez elektronikę, blacharstwo, po lakiernictwo, również bezgotówkowo na podstawie naszego ubezpieczenia OC lub AC załatwiając przy tym za nas wszystkie formalności. Warsztaty będące częścią sieci serwisowych muszą spełniać normy utrzymywane przez całą sieć, dzięki czemu mamy pewność, że warsztat znajdujący się w niej utrzymuje wysoki poziom usług, ma profesjonalny sprzęt i przede wszystkim fachowych mechaników, którzy naprawę zakończą kompleksowym przeglądem technicznym samochodu. Cała naprawa wykonana zostanie, bazując na technologii producenta naszego samochodu, wcześniej zdiagnozowanego pod kątem awarii niewidocznych gołym okiem za pomocą oprogramowania komputerowego.

Sieć serwisowa dla flot

Wszelkie naprawy związane z mechaniką, elektroniką, blacharstwem czy lakierowaniem samochodów mogą otrzymać również firmy posiadające flotę pojazdów, co gwarantuje na przykład firma https://www.compet.pl/. Dotyczy to oczywiście także bezgotówkowych napraw powypadkowych. Zaletą sieci serwisowej jest w tym przypadku centralne fakturowanie czy jedna umowa dotycząca wszystkich warsztatów należących do sieci. Możemy również uzyskać w każdej chwili aktualną informację na temat postępów w naprawach i usługę „door to door”. Co ważne, dzięki centralnemu zarządzaniu w każdym serwisie zrzeszonym w sieci otrzymamy identyczne warunki oraz ceny, dzięki czemu nie trafimy na żadne niespodzianki.

Pewne naprawy powypadkowe

Holowanie 24h na dobę

Całodobowa pomoc nie ogranicza się do przyjęcia zgłoszenia, ale również do odholowania samochodu do najbliższego serwisu. Słowo „laweta” nie kojarzy nam się oczywiście dobrze, jeśli jednak musimy z niej skorzystać, dobrze jest nie musieć transportować samochodu do swojego miasta z drugiego końca kraju. Gęsta sieć serwisów sprawia, że samochód zostanie przetransportowany do najbliższego z nich, a stałe ceny zagwarantują nam, że kilometr transportu nie będzie kosztował więcej, niż kilka złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *