Redaktor | Fotograf

Kupując samochód ze znaczkiem Maybach, otrzymujemy nie tylko luksus, ale i prestiż. Jednak jeśli ktoś chce jeszcze bardziej wyróżnić się na ulicy, może wybrać nową odmianę specjalną. Na rynek trafia Mercedes-Maybach Night Series. Trafi ona do S-Klasy, a także modeli GLS i EQS. Dodatkowo producent zaoferuje oryginalne akcesoria z tej serii.

Choć wiele flagowych modeli Mercedesa to czysty komfort i prestiż sam w sobie, nie wszystkim to wystarcza. Dla takich osób są modele Mercedes-Maybach. Submarka niemieckiego producenta od zawsze była synonimem luksusu i sposobem na wyróżnienie się. Dla osób, które szukają jeszcze większych możliwości konfiguracji, na rynek trafia Mercedes-Maybach Night Series. Pakiet jest przede wszystkim stylistyczny i pozwala wyróżnić się na ulicy. Wraz z nim do dyspozycji klientów trafiają oryginalne akcesoria marki.

Mercedes-Maybach Night Series - nowa limitowana edycja

Pakiet Mercedes-Maybach Night Series wyróżni się przede wszystkim kontrastowym wykończeniem. W palecie kolorów two-tone dominują biały, srebrny i czarny. S-Klasa Maybach z silnikiem V12 ze zdjęć posiada wykończenie w kolorach Onyx Black/Mojave Silver. Wszystkie chromowane elementy są teraz lakierowane na czarno. Bardzo ciekawym wyróżnikiem Night Series są również felgi. Ich charakterystyczny wzór jest kontrowersyjny, jednak dobrze pasuje do charakteru modelu. Część lampy przedniej świeci teraz w kolorze Rose Gold. Całość robi dobre wrażenie i z pewnością pozwoli wyróżnić się posiadaczowi na ulicy.

Równie ciekawie jest we wnętrzu. Night Series jest dostępny z zupełnie nowymi opcjami wykończenia wnętrza. Są to Deep White/Black Pearl Exclusive oraz Black Pearl Exclusive. Pierwsza propozycja nieco lepiej pasuje do charakteru samochodu. Przeszycia są szaro-złote, co również podkreśla prestiż modeli Maybach. Opcji wykończenia wnętrza jest dużo, klienci mogą wybierać od aluminium, poprzez różnego rodzaju lakierowane drewno, po opcję lakieru fortepianowego. Pod względem technicznym, edycja specjalna nie wprowadzi żadnych zmian, jednak będzie dostępna również z silnikiem V12. Maybach w niedalekiej przyszłości planuje rozbudować swoją gamę. Początkowo będzie to najnowszy model SL Roadster.

Fot. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *