Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Chcesz pojeździć supersamochodem, ale masz dziecko i zależy Ci na jego szczęściu? Kup mu McLarena 720S za 1 500 złotych, a wyjdzie Cię to mniej niż wynajem

Jeśli twoje dziecko mieści się w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat i poszukujesz dla niego idealnej zabawki to McLaren przygotował ciekawą propozycję. Co najważniejsze frajdę będzie mieć zarówno tata, który marzy o McLarenie, ale budżet nie pozwala na zakup jak i dziecko, które od małego może obcować z supercarem. Zapewniam, że emocje będą na podobnym poziomie jak w prawdziwym samochodzie o mocy 720 koni.

Wersja dla dzieci modelu 720S jest całkowicie kompletna, gdyż posiada otwierane do góry drzwi, system informacyjno-rozrywkowy, port na kartę SD, USB, światła przednie, światła tylne + stopu oraz zachowuje proporcje z prawdziwego modelu. Aby urozmaicić jazdę można posłuchać wgranych już piosenek lub dołożyć swoje do kolekcji, a przy każdym naciśnięciu gazu wydobywa się dźwięk silnika V8. Nie jest to co prawda to samo co w prawdziwym 720S, ale zawsze jakaś namiastka.

Dziecko może samo sterować McLarenem za pomocą kierownicy lub możemy przejść w tryb prawie, że autonomiczny i sterować za pomocą pilota. Być może właśnie na tej miniaturowej wersji McLaren prowadzi testy samochodów autonomicznych? Podobno sterowanie z pilota jest bardzo intuicyjne i zapewnia wielką frajdę do rodzica kierującego pojazdem swojego dziecka.

Ogólnie pojazd jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat, ale film promocyjny daje wyraźny sygnał, że nawet jak masz 30, 40 czy 70 lat to McLaren 720S junior da radę pojechać z Tobą na pokładzie. W oficjalnej sprzedaży cena wynosi 315 funtów (około 1 500 złotych) i dostępny jest jeden kolor – Papaya Spark. W innych sklepach można dostać całą gamę kolorów – Azores Orange, Belize Blue, Lantana Purple, Onyx Black, Mauvine Blue, Silica White oraz Saros Grey.

1 500 złotych za McLarena, nawet dla dzieci to nie są kolosalne pieniądze, a zawsze na ulicy, gdy twoje dziecko spotka rówieśnika w BMW czy Audi wypadnie lepiej i pewnie odjedzie mu po wciśnięciu gazu. Także apel do wszystkich rodziców: przemyślcie prezenty dla swoich małych pociech, może warto wybrać McLarena i w nocy go podkradać dla siebie.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *