Redaktor | Fotograf

Aston Martin Rapide musi ustąpić miejsca SUVowi, który ma zapewnić dobrą kondycję firmy i pozycję na rynku

Po tym jak coraz więcej marek niekojarzących się dotychczas z segmentem SUV tworzy tego typu samochody, nie powinno być dla nas zdziwieniem, że również Aston Martin dołącza do tego grona. Modele DBX oraz Lagonda, których wciąż zakamuflowane prototypy możemy zauważyć na ulicach zastąpią w gamie producenta limuzynę Rapide.

Rapide

Pierwszy debiutu doczeka się DBX, prawdopodobnie zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku, a zarząd Astona Martina wiąże z nim duże nadzieje. Planowana produkcja roczna to aż 5000 sztuk, niezależnie od tego czy zapotrzebowanie będzie jeszcze większe.

Rapide

Kilka lat po DBX na rynek ma wejść również Lagonda, czyli nieco mniejszy i mniej ekskluzywny SUV, którego produkcja roczna ma wynieść około 7000 sztuk. Na pewno jednak marka zadba o to, aby Lagonda była równie luksusowa i sportowa jak pozostałe modele marki.

Rapide

Nowe modele na pewno pozytywnie wpłyną na sprzedaż i postrzeganie marki wśród klientów. Dzięki lepszej praktyczności i obecnej modzie na SUVy nikt raczej nie zatęskni za Rapide, który raczej nie jest zbyt przestronny. Dodatkowo klienci, którzy posiadają już w swojej kolekcji model Aston Martina mogą ją wzbogacić o samochód użytkowy, który sprosta ich oczekiwaniom i zapewni należyty komfort.

Rapide

Foto. materiały prasowe Aston Martin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *