Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Wydaje Ci się, że samochody elektryczne i hybrydowe nie mają nic wspólnego z klasyczną motoryzacją, a już na pewno nie wywołują żadnych emocji podczas jazdy? W takim razie musisz w końcu umówić się na jazdę testową Hyundaiem Ioniq 5 Electric lub Hybrid. Oba modele są świetnymi przykładami na to, że bycie eko i oszczędzanie na codziennych dojazdach do pracy nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się każdym pokonanym kilometrem.

Hyundai Ioniq 5 Electric – kapitalny design!

Hyundai Ioniq 5 Electric to bez wątpienia jeden z takich samochodów, które od razu wywołują przyspieszone bicie serca. Auto prezentuje się rewelacyjnie, wręcz futurystycznie, co przypadnie do gustu każdemu fanowi odważnej stylistyki.

Ioniq 5 Electric plug-in to samochód w 100% elektryczny (czyli BEV), który wymaga uzupełniania energii w akumulatorach z zewnętrznego źródła. Najwygodniej będzie robić to we własnym garażu (warto zainwestować w szybką ładowarkę), ale można również skorzystać z ładowarki publicznej – w całej Polsce błyskawicznie przybywa punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Czas ładowania? To jedna z największych zalet Hyundaia Ioniq 5 Electric. Aby przywrócić autu 100-kilometrowy zasięg potrzeba tylko 5 minut – to świetna informacja dla osób, które przemieszczają się głównie po mieście. Czeka Cię dłuższa trasa? Spokojnie: naładowanie baterii do 80% zajmuje jedynie około 18 minut.

Ioniq 5 Electric jest samochodem nie tylko bardzo ekologicznym i oszczędnym, ale też zapewniającym sporo frajdy z jazdy. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 5,2 sekundy (w wersji z dwoma silnikami, większym akumulatorem i napędem na cztery koła).

Chcesz sprawdzić Hyundaia Ioniq 5 Electric w realnych warunkach? Umów się na jazdę testową w salonie autoryzowany dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice

W MM Cars Hyundai Katowice skorzystasz również z profesjonalnych usług serwisowych oraz znajdziesz szeroki wybór części do Hyundaia Ioniq Electric i Hybrid.

Hyundai Ioniq Electric i Hybrid – ekologia i oszczędności mogą iść w parze z emocjami

Hyundai Ioniq Hybrid – atrakcyjna cena to niejedyna zaleta tego modelu 

Samochód w 100% elektryczny wciąż jest poza zasięgiem finansowym większości nabywców w Polsce. Atrakcyjną alternatywą może być natomiast auto z napędem hybrydowym – również ekologicznym, oszczędnym, a przy tym dostępny w znacznie korzystniejszej cenie.

Na szczęście Hyundai utrzymuje sprzedaż modelu Ioniq w wariancie hybrydowym. To jeden z najchętniej kupowanych samochodów tej klasy w naszym kraju. Ioniq Hybrid przekonuje do siebie bardzo dobrą jakością wykonania, aż 5-letnią gwarancją, atrakcyjnym designem oraz bogatym poziomem wyposażenia.

Hyundai Ioniq Hybrid i Ioniq 5 Electric to bardzo interesujące modele samochodów, które powinien wziąć pod uwagę każdy kierowca oczekujący z jednej strony niskich kosztów eksploatacji, a z drugiej funkcjonalności, efektownego designu i ponadprzeciętnych osiągów.

Więcej o Hyundaiu Ioniq w obu wariantach napędu przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/hyundai-ioniq-5-electric-i-inoiq-hybrid-katowice-cena-promocja-czesci-jazda-testowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *