Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Pojazdy od marki BMW cieszą się niezmiennie uznaniem w motoryzacyjnym świecie. Zyskują one sobie specjalne względy głównie z uwagi na ich jakościowe wykonanie, a także wyjątkowo długą żywotność. Marka stara się co jakiś czas skutecznie zaskakiwać swoich fanów nowymi modelami, które mają być jeszcze doskonalsze od poprzednich. Poznajmy więc BMW M3 – sportową limuzynę w wersji premium!

BMW M3 – poznaj bliżej charakterny pojazd!

BMW M3 to jeden z najnowszych modeli od marki, który bardzo szybko zyskał uznanie w oczach wielu kierowców. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że pojazd ten jest wyznacznikiem najnowszych trendów stylistycznych, luksusu oraz prestiżu, na który liczy praktycznie każdy z miłośników motoryzacji. Prawdopodobnie tysiące innych marek próbowało powtórzyć sukces BMW M3 – bezskutecznie. Sportowa limuzyna nie ma sobie równych – chodzi tu nie tylko o styl i design, ale także i o osiągi. Wyjątkowa estetyka, połączona z dynamicznym silnikiem i szeregiem nowych technologii we wnętrzu sprawia, że BMW M3 stało się autem z segmentu premium, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

BMW M3 – dane techniczne

BMW M3 to pojazd, który może pochwalić się wyjątkowo dobrymi parametrami technicznymi. Pod opływową i stylową maską kryje się potężny silnik, który generuje moc rzędu 480 koni mechanicznych. W połączeniu z momentem obrotowym o wartości 550 Nm, można tu mówić o ponadprzeciętnej dynamice i płynności jazdy. Wystarczy jedynie kilka sekund, by rozpędzić ergonomiczny korpus do 100 km/h. BMW M3 wyposażony jest w 6-stopniową skrzynię biegów M. Jest to skrzynia manualna, z wysokim momentem przełożenia. Wszystko to sprawia, że zmiana biegów odbywa się płynnie i bez najmniejszego wysiłku. Ekonomiczny silnik w cyklu jazdy mieszanej zużywa około 10,1 litrów paliwa na każde 100 kilometrów. Niska emisja CO2 sprawia, że samochód ten jest nie tylko przyjazny kierowcy, ale także i środowisku. Więcej o BMW M3 znajdziesz tutaj: https://libertow.bmw-mcars.pl/nowe-bmw-m3-oraz-m4.

BMW M3 - poznaj dane techniczne i wymiary

BMW M3 – wymiary

BMW M3 to sportowy samochód, który swoim wyglądem nieco nawiązuje do limuzyn. Wymiary są jednak wyjątkowo kompaktowe. To z kolei warunkuje lekkość i ergonomiczność jazdy na każdej trasie. BMW M3 może pochwalić się następującymi parametrami:

  • długość: 4801 mm;
  • szerokość: 1903 mm;
  • wysokość: 1446 mm.

Jak więc widać, wymiary są dość kompaktowe, jednak wnętrze BMW M3 jest wyjątkowo przestronne i komfortowe. Dzięki nieco mniejszym gabarytom udało się wydobyć pełny, sportowych charakter pojazdu. Jego opływowy kształt dodaje charyzmy i niesamowitego wydźwięku podczas każdej trasy.

BMW M3 – wygląd zewnętrzny

BMW M3 to klasa sama w sobie. Co do tego stwierdzenia, absolutnie nikt nie może mieć większych wątpliwości. Pojazd wyposażony jest w układ jezdny M, który wyróżnia się nie tylko optymalną szerokością rozstawu kół, ale także gwarancją zachowania pełnej kontroli nad pojazdem. Czerwone, błyszczące hamulce pływające nadają każdemu z kół wyjątkowej stylistyki. BMW M3 podsiada także boczne skrzela, które podkreślają charyzmatyczny wygląd korpusu pojazdu, podobnie jak zewnętrzne lusterka, z dodatkową, ozdobną listwą. Tył pojazdu wyróżnia się chromowanymi końcówkami rur wydechowych. Całość prezentuje się nie tylko ergonomicznie, ale także wyjątkowo estetycznie. 

BMW M3 – wygląd wewnętrzny

BMW M3 we wnętrzu roztacza przed kierowcą luksusową i estetyczną przestrzeń. Sportowe fotele oraz detale przy panelach zamontowanych w drzwiach nadają wyjątkowego charakteru. Co więcej, detale te można spersonalizować! BMW M3 oferuje także wyjątkowo przejrzysty i luksusowy kokpit kierowcy, wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacze. Kierowca może skupić się na drodze i mieć pewność, że najważniejsze parametry jazdy pozostaną w zasięgu wzroku. BMW M3 to bez wątpienia jeden z tych pojazdów, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i zapewni im pełny komfort jazdy na każdej trasie.

samochód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *