Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Silesia Ring, droga na Dolny Śląsk i najlepsza winnica w regionie, tak spędzili czas za kierownicą Alpine A110 Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch

Szczepana Twardocha, autora bestsellerowych powieści, publicystę i scenarzystę filmowego oraz Roberta Makłowicza, popularnego podróżnika, dziennikarza i krytyka kulinarnego łączy pasja do motoryzacji i nieszablonowość. Nic dziwnego, że Twardoch, który swoją pasję traktuję bardzo poważnie, do udziału w tej inspirującej wyprawie zaprosił właśnie Makłowicza. Ponoć prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu. A o takie nietrudno podczas jazdy dynamicznym autem… Jak zapowiada się przygoda, w której udział wezmą Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch?

Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch za kierownicą Alpine A110

Wyprawa wystartowała dziś (19 listopada) rano i zakończy się dzień później po południu. Jej program, choć przyjemny, jest bardzo napięty. Rozpoczął się włoskim śniadaniem w katowickiej restauracji La Squadra. Chwilę później panowie będą się ścigać na torze Silesia Ring, gdzie będą mogli sprawdzić możliwości samochodów Alpine w dedykowanych do tego warunkach.

Kolejny dzień (20 listopada) pozwoli kompanom podróży przetestować Alpine na krętych drogach Dolnego Śląska, które doprowadzą ich do popularnej na w tym regionie winnicy. Tutaj Panowie oddadzą się testowaniu wykwintnych win i wspaniałych dań tamtejszej restauracji.

Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch za kierownicą Alpine A110

W czerwcu b.r. Szczepan Twardoch został partnerem Alpine Katowice, jedynego w Europie Środkowo – Wschodniej autoryzowanego salonu sprzedaży sportowych samochodów francuskiej marki Alpine. Twardoch przesiadł się tym samym za kierownicę Alpine A110S o mocy 292 KM z kolekcji Alpine Atelier w limitowanym kolorze nadwozia – Niebieski Azur. Jest to jeden z 8 kolorów w jakich Alpine A110 była produkowana w latach siedemdziesiątych, kiedy samochody tej marki święciły największe tryumfy w rajdach samochodowych. 

Wyprawa na Dolny Śląsk to jeden z wizerunkowych projektów w ramach współpracy pomiędzy pisarzem, a Alpine Katowice. Jak oceniacie wspólną wyprawę Szczepana Twardocha i Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch na torze Silesia Ring

Foto. materiały prasowe dealera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *