Kolejny raz dzięki naszym kolegom z Kolesa.ru mamy okazję zobaczyć obrazy graficzne modeli, których premiera przed nami. Tym razem w ich ręce trafił Nissan X-Trail. Bestselerowy SUV ma być dostępny na rynku w nowej odsłonie w przyszłym roku.

X-Trail to obecnie najwyżej umieszczony w gamie japońskiego producenta, jeśli chodzi o model uterenowione (SUV’y i Crossover‘y). Widziane przez nas jakiś czas temu zdjęcia nowej generacji Nissana X-Trail na testach w Brazylii nie pozwalały na ujrzenie wszystkich zalet SUV’a. Jedno jest pewne auto nie będzie ewolucją , ale zupełną rewolucją. Zmienione zostanie praktycznie wszystko, a auto powstanie od nowa, przy czym naprawione zostaną wszystkie wady poprzedników. Obrazy graficzne przedstawione przez zespól Kolesa.ru tylko to potwierdzają.

Nissan X-Trail

Osłona chłodnicy w kształcie litery V jest otoczona dwoma rzędami świateł. Podczas, gdy profil boczny auta nie pozwala dostrzec większy zmian z tyłu pojazdu w porównaniu do obecnej generacji, tak tył jest zupełnie nowy. Wyraziste i kanciaste kształty były tym czego brakowało poprzedniej generacji. Auto sprawia wrażenie skonstruowanego z głową, bez zbędnych dodatków. To co znajdzie się pod maską bestsellerowego SUV’a pozostaje jak na razie tajemnicą. Obecnie Nissan w swoim modelu pozwala nam wybierać pomiędzy dwoma silnikami. Turbodoładowany motor benzynowy o pojemności 1,3 oraz wysokoprężny 1,7 dCi. Pewnym jest, że kolejna generacja będzie wyposażona w skrzynię biegów CVT oraz napęd na wszystkie koła, oczywiście za dopłatą. Więcej informacji na temat tego modelu będziemy mogli usłyszeć w nadchodzących tygodniach. Debiut auta przewidziany jest na koniec tego roku, a pierwsze egzemplarze trafią do sprzedaży już w przyszłym roku.

Na pewno musimy zwrócić uwagę na to, że aktualnie nie mamy żadnych informacji na temat wyglądu auta. Obrazy graficzne wykonane przez studio nie pozwalają do końca przewidzieć rzeczywistego wyglądu. Jednak nauczeni doświadczeniem wiemy, że rendery często w dużym stopniu pokrywają się z rzeczywistością. Oficjalny wygląd samochodu będziemy mogli podziwiać, gdy japońska marka wskaże termin premiery.

Nissan X-Trail

Foto. Kolesa.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *