Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Dacia zapowiedziała wypuszczenie nowej wersji swojego popularnego modelu Duster. Choć informacje na temat tego pojazdu nie są jeszcze dostępne, to internauci już teraz dzielą się swoimi wyobrażeniami na temat wyglądu auta.

Z najnowszych renderów, które ukazały się w Internecie, wynika, że nowy Dacia Duster będzie miała zupełnie inny wygląd niż dotychczasowe modele. Przede wszystkim producent postawił na bardziej awangardową stylistykę, która ma wyróżnić samochód na rynku. Na renderach możemy zauważyć, że przedni grill został powiększony, a reflektory mają bardziej agresywny kształt. Samochód wydaje się też bardziej muskularny, a linie karoserii zostały przemyślane w taki sposób, aby podkreślić jego charakter.

Nowa Dacia Duster 2024 - czas na duże zmiany - nowy wygląd

W nowej wersji Dacii Duster możemy spodziewać się także szeregu usprawnień technologicznych. Producent zapowiedział wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które mają ułatwić korzystanie z samochodu. Na pewno warto będzie zwrócić uwagę na system multimedialny oraz asystenta kierowcy. Nie wiadomo jeszcze, jakie silniki zostaną zamontowane w nowym modelu Dacii Duster. Jednak z pewnością producent postawi na jednostki o większej mocy i lepszych osiągach. Na razie nie ma też informacji na temat tego, czy w ofercie znajdzie się wersja hybrydowa lub elektryczna, chociaż raczej możemy się jej spodziewać patrząc na działania producentów w tym segmencie samochodów.

Nowa Dacia Duster 2024 - czas na duże zmiany - nowy wygląd

Nowy Dacia Duster ma szansę stać się jednym z najpopularniejszych modeli w swojej klasie. Samochód zyskał już wielu zwolenników, którzy z niecierpliwością czekają na premierę. Jednak prawdziwe testy i opinie na temat pojazdu będziemy mogli poznać dopiero po jego oficjalnej prezentacji. W każdym razie widać, że Dacia chce poważnie konkurować z innymi producentami w swojej klasie i postawiła na nowoczesną stylistykę oraz technologię. Pozostaje nam więc czekać na więcej informacji na temat tego auta i zobaczyć, czy producent zdoła zaskoczyć nas jeszcze bardziej swoją najnowszą propozycją. Czekacie na nowe wcielenie Dacia Duster 2024?

Źródło: Kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *