Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Lexus zapowiedział premierę swojego pierwszego minivana, model LM, na rok 2024. Pojawiające się zdjęcia zdradzają niewiele szczegółów, ale sugerują elegancki i nowoczesny wygląd z zewnętrznymi lusterkami kamery i reflektorami LED.

Lexus właśnie opublikowało pierwszy teaser swojego nowego modelu – luksusowego minivana LM, który ma trafić na rynek w 2024 roku. Pojazd ma stanowić alternatywę dla popularnych minivanów takich jak Honda Odyssey, Chrysler Pacifica czy Toyota Sienna. Samochód był obecny w Chinach, gdzie cieszył się sporym zainteresowaniem, a teraz ma trafić również do innych rynków na całym świecie, w tym do Europy. Zdjęcia przedstawiające nowy model pokazują jedynie fragmenty wnętrza i zewnętrzne detale samochodu, jednak można już wyciągnąć kilka wniosków. Wygląda na to, że LM będzie miał przestronne i eleganckie wnętrze z licznymi elementami skórzanej tapicerki oraz wykończeniami z drewna i aluminium. Widać także, że minivan będzie miał panoramiczny dach oraz przeszklenia boczne, które zapewnią pasażerom dobre oświetlenie wnętrza.

Lexus LM 2024 - luksusowy minivan zmierza do Europy

Jeszcze trudno powiedzieć, jakie silniki zostaną zastosowane w Lexusie LM, ale spodziewać się można, że pojawi się w nim jednostka hybrydowa znaną z innych modeli marki. Jako, że Lexus zawsze stawiał na komfort i wygodę podróżowania, możemy również spodziewać się, że minivan będzie miał zaawansowany system bezpieczeństwa i liczne funkcje ułatwiające korzystanie z pojazdu. Nie wiadomo, czy Lexus LM będzie dostępny tylko w wersji hybrydowej, czy też pojawią się wersje z napędem elektrycznym lub spalinowym. Niemniej jednak, nowy minivan ma szansę stać się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych rodzinnych samochodów, oferując wygodną i luksusową przestrzeń na długie podróże.

Lexus LM 2024 - luksusowy minivan zmierza do Europy

Lexus LM będzie kolejnym modelem marki, który zostanie wprowadzony na rynek w najbliższych latach. Marka stawia przede wszystkim na innowacyjne technologie i zaawansowane systemy bezpieczeństwa, co może przyciągnąć uwagę klientów, którzy szukają nowoczesnych i komfortowych samochodów. Ważnym faktem jest, że nowy samochód będzie dostępny w Europie, kiedy wielu producentów wycofuje się z segmentu luksusowych minivanów. Czy mimo to nowy model Lexusa okaże się sukcesem?

Źródło: materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *