4. Rajd Śląska, druga runda cyklu, wyznaczy w tym sezonie półmetek rywalizacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na strefie serwisowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie pojawią się także Jacek Jurecki i Michał Trela.

Dotychczas, na odcinkach Górnego Śląska kibice mogli zobaczyć reprezentantów Blachdom Plus Rally Team (Jurecki i Trela) za kierownicą Peugeota 208 R2, w którym sięgnęli w 2. Rajdzie Śląska 2018, po zwycięstwo w „ośce”. Tym razem będzie to jednak nowe wyzwanie – debiut za kierownicą Forda Fiesty Proto, przygotowanym przez Stec Motorsport.

Jurecki

Jacek Jurecki: Rajd Śląska będzie kolejną odsłoną tegorocznego, krótkiego sezonu. Początek, na trasach w Rzeszowie nie był dla nas udany, ale nie poddajemy się i wracamy z jeszcze większą motywacją. Dzięki zaufaniu Blachdom Plus, Albud Okna i Drzwi, Sonax, Radex Bielsko-Biała, 3W Maszyny, Tradepol Group, BTJ Zabudowy Pojazdów, infracomplex, Pokrycia Dachowe Sylwester Pniok oraz ASC w ten weekend zmierzymy się o punkty na odcinkach Górnego Śląska. Można powiedzieć, że Rajd Śląska traktujemy, jak domową imprezę, więc wynik osiągnięty tutaj, wśród naszych kibiców, ma tym większą wartość. Liczymy na mocno zaciśnięte kciuki.

Zmagania w ramach Rajdu Śląska będziemy mogli podziwiać już w najbliższy weekend. Ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie na odcinki specjalne Miedźna, Warszowice i Jastrzębie-Zdrój zawodnicy ruszą już 12 września, lecz ceremonia otwarcia rajdu odbędzie się dzisiaj (tj. 11 września) o godzinie 17:00. Zatem jeśli nie mieliście jeszcze planów na weekend to warto rozważyć pojawienie się na rajdowych trasach i wspierać swoich faworytów. Ceremonia metry odbędzie się 12 września w godzinach 18:30 (RSMŚL) | 19:10 (RSMP) | 20:30 (HRSMP), również na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To będzie bardzo emocjonujący weekend dla wszystkich miłośników rajdowych zmagań!

Jurecki

Foto. Rozmus Photography

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *