Hyundai

Hyundai wypuścił serię ubrań oraz akcesoriów dedykowaną sportowej linii N Line. Niestety dostępne są one tylko w Korei Południowej.

Hyundai kontynuuje budowę sportowego charakteru marki. Liczba modeli z charakterystyczną literką “N” wciąż wzrasta, a sam znak jest doskonale widoczny w wyczynowych pojazdach marki z Korei Południowej. Pierwszym samochodem z sportowej linii producenta z Seulu był Hyundai i30 N, który światło dziennie ujrzał w 2017 roku. Obecnie dostępny jest Tucson, Kona, Elantra, Veloster a w drodze jest inspirowany osiągającym sukcesy i20 WRC, model i20 N. Sama linia N ma już wiele odmian w tym N Base, N, N Performance oraz N Line. Jak widać w Korei poważnie stawiają na sportowy wizerunek marki, a kolejnym krokiem jest stworzenie linii odzieży oraz akcesoriów dedykowanych fanom sportowych samochodów z literką N na grillu.

Hyundai

Podstawowym produktem są koszulki, które wyceniane są na 33000 Wonów, czyli około 115zł. Do wyboru jest biała bądź czarna wersja kolorystyczna, każda z kilkoma rodzajami nadruków. Do tego można zakupić torby w cenie 20000 Wonów (70zł), frotki na ręce za 7000 Wonów (25zł), etui na telefon za 6000 Wonów (22zł), Skarpety za 8000 Wonów (28zł) oraz naklejki w cenie 5000 Wonów (18zł). Dla największych fanów dostępny jest także cały zestaw, którego koszt zakupu wynosi 79000 Wonów, czyli w granicach 270zł. W ramach takiego zestawu nabywca otrzyma Koszulkę, torbę, skarpety, i kilka małych gadżetów.

Hyundai

Jak widać Hyundai bezpośrednio stawia na sport i możemy w najbliższym czasie spodziewać się dalszego rozwoju linii N. Na odzież Europejczycy pewnie będą musieli trochę poczekać, bądź w wypadku braku sukcesu kompletnie nie dostaniemy możliwości jej zakupu, lecz widząc progres wykonywany przez koreańską markę nie jest to prawdopodobne. Dajcie znać w komentarzu jak podoba wam się linia odzieży od Hyundaia. Kupilibyście sami coś z dostępnych produktów, czy uważacie je za niepotrzebne i tandetne? Wszystkie wyżej wymienione ubrania i akcesoria można zobaczyć w sklepie marrple.shop.

Foto. materiały sklepu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *