Huracan Evo

Miłośnik motoryzacji i motorsportu. Staram się cieszyć pasją na różne sposoby - od dziennikarstwa, przez amatorską rywalizację na torze, po konstruowanie bolidów w ramach AGH Racing - zespołu Formuły Student.

Lamborghini od lat tworzy samochody dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Włosi postanowili pomóc w tym przyszłym nabywcom modelu Huracan Evo.

Każdy samochód i każda marka ma swoją grupę docelową. Niezależnie czy to niemieckie limuzyny, amerykańskie muscle cary czy w końcu włoskie supersamochody. Jedni wybiorą komfort Mercedesa, inni narwany charakter BMW. Kiedy dla jednych najważniejszym będzie najszybsze pokonanie ćwierci mili w Challengerze Demonie, inni będą woleli lepsze parametry torowe Camaro ZL1. W końcu, kiedy dla fanów Ferrari najważniejsza będzie klasyka, zwolennicy ekstrawagancji wybiorą nieustannie szokujące Lamborghini. Producenci samochodów natomiast doskonale zdają sobie sprawę z gustów swoich konsumentów. Nie inaczej jest w przypadku marki z Sant’Agata. Samochody z modelu na model i z liftingu na lifting przybierają na agresywności, a Włosi oferują coraz to wymyślniejsze opcje. W taki oto sposób do modelu Huracan Evo trafią nowe kolory z palety Fluo Capsule, które swoją jaskrawością jeszcze mocniej przykują wzrok na pojeździe.

Huracan Evo

Wspomniana wcześniej paleta składa się z aż 5 kolorów. Huracan Evo, którego przyszli nabywcy kupić będą mogli w 2021 dostanie specjalne odcienie zieleni, błękitu, żółtego oraz dwa rodzaje pomarańczy. Kolory nazywać się będą natomiast kolejno Verde Shock, Celeste Fedora, Gallo Clarus, Arancio Livrea oraz Arancio Dac. Bez wątpienia tym nazwom nie można odmówić egzotyczności. Do kontrastu jaskrawych kolorów Lamborghini zestawiać będzie każdą ze wspomnianych wcześniej barw z matowym dachem, progami, lusterkami czy zderzakami. Wybrane z palety wciąż jednak będą obecne na wspomnianych wcześniej elementach w postaci akcentów.

Huracan Evo

Podobnie do wymienionych wyżej elementów będzie i w przypadku wnętrza, w którym ponownie będzie przewodziła czerń. Kontrastować ona będzie oczywiście z obszyciem w wybranym kolorze nadwozia. Klient będzie miał za to również możliwość dobrania materiału spośród alkantary czy skóry, które trafią na zupełnie nowe sportowe fotele.

Omawiana tutaj paleta kolorów oraz siedzenia pozostaną tak naprawdę jedynymi nowościami w katalogu Huracana Evo na rok 2021. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo model ten jest nie tylko bardzo udany, ale i kompletny jeśli chodzi o swoją formę. Bez wątpienia jednak te nowe barwy pozwolą przyszłym właścicielom jeszcze mocniej zabłyszczeć na ulicach.

Huracan Evo

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *