Redaktor | Fotograf

Nowa stylistyka BMW, która nie wszystkim odpowiada, pojawia się niemal w każdym nowym modelu. Prawdopodobnie ominie jednak X6 M po liftingu, który już niedługo nadejdzie. Powinien on znacznie odświeżyć model, jednak raczej nie przyniesie rewolucyjnych zmian. Oficjalna premiera nastąpi już w przyszłym roku.

Z racji tego, że SUVy coupe są w dalszym ciągu bardzo popularne, również BMW stara się nie odpuszczać tego segmentu. Pomimo tego, że nowy język stylistyczny marki jest dość stanowczy i trafia do niemal każdego nowego modelu, prawdopodobnie nie trafi do X6 M po liftingu. Ten nadejdzie już niedługo i będzie raczej ewolucją niż rewolucją. Wprowadzi jednak kilka istotnych zmian, które znacznie odświeżą sportowego SUVa, który jest już od kilku lat na rynku. Przede wszystkim, stylistyka będzie nieco bardziej agresywna.

BMW X6 M po liftingu - prawdopodobnie tak będzie wyglądało

Z renderu, który przygotowała strona Kolesa.ru, można zauważyć, że główne zmiany są skupione w okolicach przedniego zderzaka i lamp. Przede wszystkim, będą one nieco bardziej agresywne. Lampy otrzymają nową grafikę, która jest podobna jak w innych nowych modelach marki. Zderzak także otrzyma nowy design, który sprawi, że będzie bardziej masywny. Pod względem zmian z przodu raczej nie ma się spodziewać niczego więcej. Podobnie będzie zresztą z tyłu, gdzie możemy spodziewać się przede wszystkim nowej grafiki lamp, co jest charakterystyczne dla liftingów BMW. Cała reszta elementów prawdopodobnie zostanie zachowana z wersji przed liftingiem.

BMW X6 M po liftingu - prawdopodobnie tak będzie wyglądało

Pod względem technicznym także nie będzie rewolucji. X6 M zachowa silnik V8, a także nie otrzyma wersji hybrydowej. Nie ma co robić konkurencji dla flagowych modelów z logiem M. Oczywiście moc także prawdopodobnie pozostanie ta sama, i wyniesie 600 koni dla standardowego X6 M i 625 koni dla wersji Competition. Debiut X6 M po liftingu nastąpi prawdopodobnie już w przyszłym roku. Będzie to jednak raczej końcówka roku, niż jego początek. Równocześnie możemy spodziewać się liftingu BMW X5 M, a także standardowych odmian SUVa coupe.

Render: Kolesa.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *