Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Szukasz bardziej praktycznej limuzyny? BMW serii 6 GT może sprawdzić się w tej roli idealnie o ile nie przeszkadza ci jego kontrowersyjny wygląd

Seria Gran Turismo od BMM to taki trochę dziwny twór. Z jednej strony otrzymujemy praktyczniejszą wersję limuzyny, jaką jest na przykład seria 5 czy 6, ale z drugiej strony otrzymujemy specyficzny wygląd i coś zbliżonego do X6, ale jednak nie do końca. Mimo to seria 6 Gran Turismo ma się dobrze i nawet jeśli powszechne opinie nie są jakoś specjalnie pochlebne to BMW nie zamierza rezygnować z tego samochodu. Testowe egzemplarze serii 6 GT zostały już zauważone w kilku miejscach, a teraz przygotowano na ich podstawie rendery jak może wyglądać odświeżony wariant tego samochodu. Jak bardzo się zmieni?

6 GT

Najważniejszy aspekt wszystkich nowych BMW to: Jakie będą nerki? Tutaj możemy uspokoić fanów klasycznych nerek, bo właśnie takie otrzyma faceliftingowa seria 6 GT. Głównie zmiany będą dotyczyć nowych świateł przednich i tylnych, bo te będą bardzo zbliżone do tych znanych z serii 8. Również przedni zderzak będzie lekko zmieniony, aby nawiązywał do aktualnego designu marki. Również system multimedialno-rozrywkowy otrzyma pewne usprawnienia, aby jego obsługa była prostsza.

Premiera odbędzie się pod koniec 2020 roku, więc auto w salonach zobaczymy raczej w 2021 roku. Facelifting jest pewny, lecz nie wiadomo czy BMW zdecyduje się na kontynuację tego wariantu i nie postawi bardziej na większe SUV’y. Kluczowe tutaj będą wyniki sprzedażowe, bo już teraz auto nie cieszy się wielką popularnością, a w dobie SUV’ów może się nie opłacać utrzymywać tego modelu.

Foto. Kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *