Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Jako, że teraz wszyscy musimy zostać w domu, więc możemy się nudzić to Audi proponuje nam swoją własną kolorowankę. Zabawa dla młodych i starszych

Obecna sytuacja na świecie nie rozpieszcza, a wizja spędzenia kolejnych kilku tygodni w domu może niektórych nie napawać optymizmem. Aby nieco umilić wam czas, Audi wychodzi z propozycją zarówno do fanów młodszych jak i starszych, oferując kolorowankę. Nie jest to jednak kolorowanka byle jaka, bo znajdziemy w niej takie pojazdy jak A6, Q7 czy R8, ale również Slaby-Beringera z 1919 roku oraz Quattro. Zatem może warto zainteresować się taką rozrywką i przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, jak nad łóżkiem wisiały plakaty z różnymi samochodami? Może to doskonała okazja, aby spędzić nieco więcej czasu ze swoim dzieckiem lub samemu z sobą i nieco się odprężyć oraz zapomnieć o wszystkim złym co nas otacza.

Kolorowankę można za darmo pobrać klikając w ten link. Jest ona dostępna w formie PDF, więc macie do wyboru albo kolorowanie w Paint albo wydrukowanie i użycie kredek. Jeśli jednak już pokolorujecie wszystko to możecie wybrać się na wycieczkę do muzeum na przykład Porsche. Zupełnie za darmo z poziomu waszego komputera przy użyciu Google Maps możecie zwiedzać wystawy Porsche Museum w Stuttgarcie. Bardzo dobra okazja, aby nadrobić zaległości, a przy okazji zaoszczędzić czas, pieniądze i zmniejszyć tym samym ryzyko zarażenia się koronawirusem. W tym ciężkim czasie to bardzo ważne, bo zagrożenie czeka na nas wszędzie.

Jednak jak znudzi wam się i to, to wcale nie musicie się nudzić. Canon udostępnił specjalne arkusze, które można wydrukować i złożyć swój model 3D. Jest tam między innymi koparka, buldożer, Jaguar E-type czy Mercedes 500K, więc kolejne kilka godzin spędzicie bawiąc się i miło spędzając czas. W między czasie pojawiają się premiery nowych samochodów, które możecie obejrzeć w Social Mediach albo u nas na stronie, więc o zajęcie nie trudno, jest na wyciągnięcie ręki. Zatem do dzieła! Zbuduj swój model 3D, pokoloruj Audi albo idź zwiedzać muzeum, a przy tym #zostańwdomu!

Foto. materiały prasowe producentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *