Redaktor | Fotograf

Części M Performance obecnie obejmują tak zaawansowane zmiany, że otrzymujemy właściwie nowy samochód za stosunkowo nie duże pieniądze

Po ostatniej prezentacji części M Performance dla nowej serii 1, BMW poszło za ciosem i pokazało dodatki dla najbardziej usportowionych wersji modeli X3 i X4, czyli wersji M. Oferta jest bardzo szeroka i daje duże możliwości personalizacji czy dodania samochodowi jeszcze bardziej sportowego charakteru.

Ogromna część dostępnych dodatków jest wykonana z najbardziej sportowego materiału na świecie, czyli z włókna węglowego. Dzięki zdjęciom producenta, z przodu możemy zobaczyć grill, część przedniego zderzaka i dokładkę przednią wykonaną z tego właśnie materiału. Poza tym te części mogą być lakierowane na czarno lub w kolorze nadwozia. Z boku w oczy rzucają się przede wszystkim duże 21-calowe felgi, zapewne dostępne w kilku wzorach i kolorach, sportowe opony Michelin oraz zaciski hamulcowe zapewne także z możliwością personalizacji, tak samo jak w innych modelach. Boczny wlot powietrza z logiem modelu również może być wykonany z karbonu. Linię boczną i sportowy charakter pięknie podkreśla również spoiler tylny, który może być czarny lub w kolorze nadwozia. Niestety nie są dostępne zdjęcia ukazujące tył pojazdów, ale możemy się tam spodziewać sportowych układów wydechowych M czy dyfuzora wykonanego z włókna węglowego.

We wnętrzu również czeka na nas masa karbonu, którym może być wykończona m.in. kierownica wraz z manetkami, deska rozdzielcza czy progi wejściowe. Sportowej duszy dodają również przeszycia i liczne loga M Performance,  aluminiowe nakładki na pedały czy Alcantara.

Oczywiście, biorąc pod uwagę cenę część z tych dodatków będzie nieopłacalna i droga, lecz na pewno znajdzie się grono klientów, którzy będą bardzo chcieli aby ich BMW wyróżniało się jeszcze bardziej, niezależnie od ceny.

Fot. BMW

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *