Redaktor | Fotograf

Skoda Superb i Kodiaq to jedne z najważniejszych modeli w gamie producenta. W przypadku tego pierwszego modelu jest on już na rynku od jakiegoś czasu. W związku z tym Skoda przygotowuje nową generację. Podobnie sprawa ma się z modelem Kodiaq. Superb 2024 i Kodiaq 2024 już niedługo będą miały oficjalną prezentację.

Obecnie producenci prześcigają się w zapowiadaniu nowych modeli, aby nakręcić wokół nich odpowiedni szum. Oczywiście ma to dużo sensu, a także pomaga w określeniu tego, co oczekujemy od nowego auta. Nie inaczej jest w przypadku nowych modeli Skody. Superb 2024 i Kodiaq 2024 powinny trafić na rynek już niedługo, a Czesi starają się uchylić rąbek tajemnicy, pokazując sylwetki obu modeli. Oczywiście z takiej zapowiedzi ciężko się domyślić, jak będzie wyglądało całe auto, ale przede wszystkim jest to wskazówka, że premiera nadchodzi wielkimi krokami i odbędzie się już niedługo.

Skoda zapowiada model Superb 2024

Wraz z zapowiedzią designu obydwu modeli, Skoda zapowiedziała także konkretną datę premiery. Ta nastąpi już jesienią tego roku. To właśnie wtedy przekonamy się, jak dokładnie będzie wyglądał Kodiaq 2024 i Superb 2024. To właśnie w przyszłym roku nowe modele trafią do gamy modelowej producenta i wyjadą na drogi. Poza zupełnie nowym designem każdy model ma otrzymać nowe funkcje, ulepszoną technologię i całkowicie zmienione wnętrze. Można przypuszczać, że nie będzie to jednak całkowita rewolucja, a samochody skorzystają z rozwiązań z innych modeli Skody.

Skoda zapowiada model Kodiaq 2024

Skoda Superb 2024 i Kodiaq 2024 będą jednymi z najważniejszych modeli w gamie. Pierwszy z nich to limuzyna, która jest flagowym produktem czeskiej marki. Kodiaq to z kolei SUV, który jest obecnie niezwykle popularny. Oba modele będą oferowane ze standardowymi silnikami wzmocnionymi miękką hybrydą. W ofercie pojawią się jednak również hybrydy typu plug-in, które są teraz bardzo popularne wśród wielu producentów. Nowe modele mają być jeszcze nowocześniejsze, a także zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Fot. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *