Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Film “Szybcy i Wściekli 9” ma oficjalnie przełożoną premierę na 2 kwietnia 2021 roku przez globalną epidemię koronawirusa, która ma wpływ na zdrowie i zyski płynące ze sprzedaży biletów

Początkowo premiera 9. już części filmu “Szybcy i Wściekli” miała się odbyć w maju tego roku. Jednak obecna sytuacja zmusza twórców do przełożenia tego wydarzenia na kwiecień 2021 roku. Taka decyzja została potwierdzona przez oficjalne konto na Twitterze. To kolejne zmiany jakie wywołała epidemia koronawirusa w ostatnim czasie. Obecnie w Polsce (ale nie tylko) zamknięto wszystkie kina, więc sprzedaż biletów byłaby bardzo słaba, co nie jest dobrą prognozą dla tak popularnej serii, która bije rekordy sprzedażowe. Oprócz tego, premiera oznacza wielkie skupisko ludzi w jednym miejscu, a to kolejne zagrożenie oraz zwiększenie szans na rozprzestrzenienie koronawirusa.

Jeśli jesteście zmartwieni przełożeniem premiery na 2 kwietnia 2021 roku to pocieszającą wiadomością może być fakt, że w najbliższym czasie Universal Pictures przekaże szczegółowe informacje dotyczące premiery w poszczególnych zakątkach świata. Oczywiście, podany termin jest aktualny na dzień dzisiejszy, jednak nie należy wiązać się bardzo z tą datą, bo dalej nie wiadomo czy uda się wystarczająco zminimalizować ryzyko zakażenia do tego czasu. Rok to jednak bezpieczny okres, więc możemy liczyć na unormowanie sytuacji. Miejmy nadzieję, że wszystko do tego czasu wróci do normy.

Dotychczas “Szybcy i Wściekli” zarobili 5,901 mld dolarów, co jest potwierdzeniem wielkiego sukcesu. Twórcy liczą na znaczne powiększenie tego wyniku przy premierze 9 już części. Warto dodać, że oznacza to również przesunięcie daty rozpoczęcia zdjęć do 10 części, o której również nieoficjalnie się mówi. Nie jest to pierwszy film, który ma przesuniętą premierę, a do tego zmagamy się obecnie z przesunięciem dostaw wielu części, podzespołów i gotowych produktów. Cała branża motoryzacyjna zalicza obecnie wielki przestój. FCA (Fiat) poinformowało, że rozważa zamknięcie wszystkich fabryk we Włoszech

<

Foto. Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *