Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Wraz z wprowadzeniem na rynek odnowionej wersji limuzyny Mercedes-Benz klasy E, producent niemieckiej marki szykuje także premierę odświeżonej wersji kombi tego modelu. Oczekuje się, że auto zostanie zaprezentowane jeszcze w 2023 roku. Oto, jak może ono wyglądać.

Fani motoryzacji z całego świata z utęsknieniem oczekują na oficjalne zapowiedzi dotyczące odświeżonej wersji klasy E w kombi. Przygotowując się na tę premierę, wielu artystów zajęło się tworzeniem koncepcji, jak mogłoby wyglądać nowe auto. Wiemy czego możemy się spodziewać, jednak warto zebrać to w całość, aby stworzyć spójny obraz. Co szykuje dla nas niemiecki producent w tym temacie? Jakie oczekiwania wobec modelu mają klienci? Jak może wyglądać wersja kombi? Takie pytanie przewijają się za kulisami, gdzie wszyscy czekamy na tę gorącą premierę 2023 roku.

Nowy Mercedes klasy E w kombi - wizualizacja praktycznej wersji

Mercedes-Benz klasy E w kombi to auto, które od lat cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Przestronne i eleganckie kombi zyskało uznanie za wygodę, funkcjonalność i niezawodność. Dzięki tym zaletom i nie tylko, klasa E w kombi sprzedaje się bardzo dobrze, co może wpłynąć na decyzję producenta o kontynuowaniu produkcji tego modelu. Kiedy premiera Mercedesa klasy E w kombi? Najnowsza wersja ma być pokazana jeszcze w 2023 roku. Dotychczasowe wersje modelu miały bardzo charakterystyczny wygląd, co sugeruje, że i nowa wersja nie zmieni zbytnio swojego stylu względem tego, co znamy od poprzedniej generacji.

Na renderze widać linię nadwozia kombi, co zdrada potencjalny kształt odświeżonej wersji. Spodziewamy się, że takie elementy jak lampy czy zderzaki pozostaną bez większych zmian względem zaprezentowanej już wcześniej limuzyny. Podobnie zresztą paleta silników będzie bardzo zbliżona. Czy zobaczymy E63s w kombi? To całkiem prawdopodobny scenariusz, jednak jak już wiadomo, nowe AMG E63s będzie pozbawione silnika V8 na rzecz jednostki 6-cylindrowej w układzie hybrydowym. Czy to dobra zmiana? Przekonamy się o tym już niedługo, bowiem sportowa wersja AMG zadebiutuje na przełomie 2023 i 2024 roku.

Źródło: Motor.es

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *