Redaktor | Fotograf

Lexus TX Razer to najnowsza wersja nowego SUV-a japońskiej marki. Drugi człon odmiany specjalnej z pewnością rozpoznają wszyscy gracze. Firma Razer od wielu lat tworzy sprzęt dla graczy, natomiast dzięki współpracy z marką Lexus, na rynek trafi pierwszy prawdziwy samochód dla graczy. Jednak czy taka idea ma szansę przebić się do szerszego grona klientów?

Gry i samochody — od wielu lat te dwa tematy przenikają się przede wszystkim na ekranach komputerów. Do tej pory nie mieliśmy jednak okazji zobaczyć samochodu, który oddałby hołd tematowi rozgrywek skupionych na wyścigach. Lexus wraz z firmą Razer stworzyli jednak specjalną odmianę modelu TX 500h, która wyróżni się na drodze. Lexus TX Razer to najnowszy model producenta, który został zaprezentowany podczas wydarzenia 2023 Esports Awards Show. Charakteryzuje się wieloma akcentami w środku, jak i na zewnątrz, które rozpoznają wszyscy gracze.

Z zewnątrz Razer Lexus TX wyróżnia się czarną okleiną z charakterystycznym wzorem w tylnej części auta, specjalnymi nakładkami progowymi oraz świetlnymi listwami w jaskrawozielonym kolorze, które poprowadzono wzdłuż progów, przedniego zderzaka, na grillu oraz relingach dachowych, przy słupkach C i lusterkach. Tak charakterystyczne elementy z pewnością pozna każdy fan firmy Razer. Posiadają je również produkty producenta, który tworzy sprzęt dla graczy. Jednak czym byłby samochód dla gracza bez porządnego zestawu do grania we wnętrzu?

W środku Lexus posiada więc dwa ogromne ekrany w tylnym rzędzie siedzeń. Znajdziemy tam również dwa fotele firmy gamingowej, które pojawiły się zamiast drugiego i trzeciego rzędu siedzeń. W bagażniku znalazło się miejsce dla dwóch potężnych komputerów, natomiast na wysuwanych podstawkach zamontowano klawiatury i myszki. Całość prezentuje się niesamowicie, jednak tego typu modyfikacje są dość drogim rozwiązaniem. Jeśli ktoś uwielbia grać w czasie podróży, Lexus TX w wersji Razer będzie bez wątpienia świetnym wyborem. Niestety, ten model nie jest dostępny na rynku polskim, a odmiana Razer prawdopodobnie pozostanie jedynie ciekawostką.

Fot. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *