Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Gosia Rdest z szansą na uzyskanie wyróżnienia „The Best of Moto” jako „influencer motoryzacyjny roku” – głosowanie na najszybszą Polkę trwa!

Najszybsza Polska – Gosia Rdest, która w tym roku reprezentuje Polskę m. in w Alpine Europa Cup, została nominowana w popularnym plebiscycie serwisu Moto.pl w kategorii „influencer motoryzacyjny roku”. Polska zawodniczka jest jedną z siedmiu osób docenionych w tym roku przez redakcję kultowego portalu. Wybór zwycięzcy jest w rękach internautów. Poznamy go podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 26 listopada.

Rdest

Wybór motoryzacyjnego influencera roku to kolejny etap w rozwoju popularnego motoryzacyjnego plebiscytu. Kategoria jest wynikiem zmian, jakie dokonują się w przestrzeni social mediów. Coraz popularniejsi stają się internetowi celebryci, którzy, tak jak Gosia Rdest stają się źródłem inspiracji dla innych. Jako kobieta aktywna i odnosząca sukcesy w sportach motoryzacyjnych, a jednoczenie świetnie odnajdująca się w mediach społecznościowych została dostrzeżona przez redakcję Moto.pl.

Głosy na ulubionych influencerów można oddawać od 16 września na stronie: https://influencer-roku.webankieta.pl/

Wszyscy internauci, którzy oddadzą głos mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są skutery Piaggio Liberty 50. 

Zwycięzców plebiscytu „The Best of Moto” poznamy podczas uroczystości, która odbędzie się w czwartek, 26 listopada br., a dzień później lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie plebiscytu i na Moto.pl

Plebiscyt jest szeroko promowany w prasie, radiu, internecie, telewizji, kinach oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Patronami medialnymi plebiscytu są: telewizja TVN Turbo, sieć kin Helios, Radio TOK FM i Rock Radio, radio Chillizet oraz Magazyn Classicauto. 

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *