Redaktor | Fotograf

Fiat Panda i Tipo w wersjach uterenowionych były dość popularnym wyborem wśród osób wybierających się czasem poza utwardzone drogi. Najwyraźniej osoby odpowiedzialne za sprzedaż tych modeli uznały, że dobrym pomysłem będzie podjęcie współpracy z firmą Garmin. W związku z tym modele Panda i Tipo Cross otrzymały specjalne wersje o nazwie Garmin Special Edition. W zestawie z samochodem otrzymujemy zegarek.

Wydawać się może, że niektóre modele aut są nieśmiertelne. Tak z pewnością jest w przypadku Fiata Pandy. Na rynku pojawiło się już multum wersji specjalnych tego modelu. Jednak przyszła pora na kolejną. Będzie ona sygnowana logiem Garmin, czyli producenta smartwatchy i nawigacji. Pakiet będzie dostępny również dla modelu Tipo. Będzie on jedynie stylistyczny, jednak dzięki współpracy z firmą Garmin, ciekawym elementem będzie dodanie smartwatcha do samochodu. Niestety, pakiet będzie limitowany dla rynku brytyjskiego.

Fiat Panda i Tipo otrzymują wersje Garmin - w zestawie smartwatch

Z zewnątrz, wersje Garmin będą wyróżniały się specjalnym kolorem Foresta Green. W przypadku Pandy będzie to jedyna opcja kolorystyczna, jednak Tipo będzie można zamówić także w kilku innych odcieniach. Będą to Gelato White, Colosseo Gray, Cinema Black, i Maestro Grey. Kolorem kontrastowym jest pomarańczowy, który pojawi się na kołach, a także w postaci naklejki na drzwiach. We wnętrzu pojawi się czarny materiał, a kolorem kontrastowym znów będzie pomarańczowy. Wersje Garmin będą wyróżniały się także bogatym wyposażeniem standardowym. We wnętrzu znajdziemy klimatyzację, czy 7-calowy wyświetlacz wspierający Android Auto i Apple CarPlay.

Fiat Panda i Tipo otrzymują wersje Garmin - w zestawie smartwatch

Co do napędu, w każdym z obu modeli będzie on inny. Panda będzie oferowana jedynie w wersji Hybrid. Pod maską znajdzie się więc 1.0 o mocy 70 koni. Lepiej będzie w przypadku Tipo. Tam koła będą napędzane przez 1.5 o mocy 130 koni mechanicznych. On również działa w układzie miękkiej hybrydy. W obu przypadkach moc trafi jedynie na przednią oś za pomocą skrzyni manualnej. Niestety, pakiet będzie oferowany jedynie na rynku brytyjskim. W zestawie samochodem otrzymamy smartwatch Garmin Venu Sq.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *