Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Po premierze BMW serii 2 Gran Coupe wszyscy oczekujemy najpopularniejszej odmiany Coupe, która to ma doczekać się wersji spod znaku M

Minęły raptem dwa dni od tego, jak zobaczyliśmy w sieci po raz pierwszy przecieki nowego BMW serii 2 Coupe. Pojawiły się one niespodziewanie i przedstawiały wersję najprawdopodobniej z pakietem M Performance Parts. Teraz jednak serwis kolesa.ru postanowił przygotować pełniejsze rendery na bazie przedstawionych w zeszłym tygodniu zdjęć. Jeśli wydaje ci się, że widziałeś już gdzieś scenerię przedstawioną na tych renderach to dobrze myślisz. Powstały one na bazie zdjęć prasowych BMW M2 CS, zaprezentowanego stosunkowo nie dawno, jednak to co dziś zobaczysz na tych grafikach za wiele z odmianą CS nie ma, no poza lakierem i felgami, ale przejdźmy do szczegółów.

BMW serii 2

Zmiany tak naprawdę skupiają się na zupełnie nowych światłach zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu oraz przemodelowanych zderzakach. Sama bryła BMW serii 2 Coupe zostaje bez większych zmian, bo tak naprawdę nie ma zbyt wiele do poprawienia w tym samochodzie. Wydaje nam się, że na renderach auto zostało nieco zniekształcone i jako całość jest zdecydowanie za wysoko umieszczone. Zapewne wersja finalna, produkcyjna, takiego problemu mieć nie będzie. Podobnie jest zresztą ze światłami, które są tak jakby nieco za małe względem całej bryły samochodu. Oczywiście opieramy się najprawdopodobniej na odmianie M240i, która to jest przedsmakiem do prawdziwego świata M.

BMW serii 2

Premiery możemy spodziewać się pod koniec tego roku lub na początku 2021. W najbliższym czasie powinny pojawić się muły testowe na ulicach i torze Nurburgring. Zapewne wtedy też będziemy mogli spojrzeć na nową generację z innej strony i dostarczą nam znacznie więcej zdjęć. Odmiana M2 to kwestia jeszcze dłuższego czasu, być może ukaże się ona na rynku dopiero pod koniec 2021 roku, chociaż ciężko wysnuć takie spekulacje w obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, gdy wiele fabryk nie pracuje. Dla standardowej wersji serii 2 powinny pojawić się układy hybrydowe by obniżyć średnią emisję spalin.

Foto. Kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *