Wystawione na sprzedaż BMW 633 CSi z pewnością cieszyć będzie nie jednego fana marki. Jak się pewnie domyślacie cena, za którą auto zostało poddane sprzedaży nie jest niska. Jest to spowodowane przebiegiem jakim może się legitymować.

Pierwsza generacja BMW serii 6 produkowana była od 1976 roku. Egzemplarz, który obecnie (633 CSi) wystawiony jest na sprzedaż opuścił bramy fabryki w 1979 roku. Jeszcze w tym samym roku przetransportowany został do swojego pierwszego właściciela, który nie jeździł nim nawet do kościoła. Po wielu latach właściciel zmarł. Samochodem zajęła się jego żona, która w 2015 roku sprzedała niemieckie coupe.

633 CSi

Firma Sportwagen Teiber, która aktualnie sprzedaje auto, zakupiła je w kwietniu 2017 roku, po czym sprzedała je na początku następnego roku. Historia zatoczyła koło i jak się okazało auto wróciło do tego samego dealera. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że auto szuka nowego domu z przebiegiem wynoszącym jedynie 1022 mil (1645 km). Nic dziwnego więc, że jest w doskonałym stanie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia niektórych elementów podwozia oraz wnętrza pojazdu.

« z 5 »

Jak wiemy model 633 CSi posiadał rzędowy silnik o pojemności 3,2 litra. Moc jednostki wynosi 194 konie mechaniczne oraz 280 Nm momentu obrotowego. Samochód sprzedawany jest z oryginalnym zestawem kluczy, książeczką serwisową oraz dokumentami potwierdzającymi autentyczność przebiegu oraz wersji wyposażeniowej. Jak pewnie się spodziewacie cena jaką trzeba zapłacić za ten egzemplarz, tak jak i przebieg, jest zaskakująca. W takim razie ile ona wynosi? Dokładnie 97 000 EUR. Okazja! W przeliczeniu na złotówki 432,620 (po kursie 4,46). Dla porównania nowe BMW 840i jest “tylko” 20 tysięcy droższe. Jednak czy nowe BMW Serii 8 będzie kiedykolwiek tak samo unikatowe jak prezentowany egzemplarz ?

Link do ogłoszenia niemieckiego sprzedawcy – KLIK

633 CSi

Foto. z ogłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *