Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

3T For BMW to produkt skierowany dla wszystkich pasjonatów marki, którzy nie potrzebują ostentacyjnego loga BMW na całym rowerze, aby czerpać radość z jazdy

Nie od dzisiaj wiemy, że producenci samochodów często wypuszczają na rynek różne gadżety sygnowane logiem marki, które zazwyczaj kosztują krocie. Współprace zawiązują się w różnych dziedzinach, od telefonii komórkowej przez kolekcje ubrań na rowerach kończąc. Jednak czasami są to produkty, które poza logiem marki nie wyróżniają się w zasadzie niczym. No może jeszcze poza ceną z kosmosu. Teraz jednak BMW zaprezentowało owoc swojej współpracy z włoską firmą 3T Cycling. Jak sama nazwa wskazuje, firma zajmuje się produkcją rowerów, a wystarczy wejść na ich stronę, aby zrozumieć, że nie są to zabawki dla amatorów tylko profesjonalny sprzęt. Czego zatem możemy oczekiwać jako owoców współpracy?

Jak się okazuje, na próżno szukać tutaj loga BMW. Za to producenci skupili się na stworzeniu aerodynamicznej ramy wykonanej z włókna węglowego, która dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych (szary i szaroniebieski). Rower został wyposażony w najlżejsze na świecie karbonowe korby, skórzane siodełko, osprzęt Shimano GRX oraz ekskluzywne owijki kierownicy Brooks. Oprócz tego mamy aluminiowe koła Fulcrum, na które nawinięto opony Schwalbe One Speed. Warto zaznaczyć, że to rower typu Gravel, więc musi radzić sobie w prawie każdym terenie i warunkach.

„Jesteśmy niezmiernie dumni, że BMW wybrało 3T do współpracy wyłącznie przy tworzeniu specjalnego roweru 3T For BMW. BMW zapewnia klientom czystą przyjemność z jazdy, a dzięki rowerowi 3T FOR BMW staramy się zapewnić te same wrażenia z jazdy na rowerze szosowym.”

mówi René Wiertz, współwłaściciel i dyrektor generalny 3T

Jeśli skusiliśmy was do zakupu 3T For BMW to teraz czas na najmniej przyjemny element – cena. Aby stać się właścicielem tego roweru trzeba zapłacić bagatela 5499 EUR, co po dzisiejszym kursie da blisko 25 000 złotych. Nie jest to mało, ale w zamian otrzymujemy elegancki rower gravelowy z osprzętem najwyższej półki, który utrzymany jest w minimalistycznej stylistyce. Co najważniejsze jest to rower BMW bez loga BMW, czyli nie będziemy postrzegani jako typowi “szpanerzy”. Dobry sposób, aby umilić sobie wolną chwilę rowerową przejażdżką. Rower znajdziecie w wybranych salonach BMW oraz w sklepie 3T Cycling.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *