Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Sieć sklepów RTV Euro AGD, a dokładnie Euro-net Sp. z o.o., wynajęła 20 nowych Renault Master na mocy umowy z firmą Hitachi Capital Polska. Pojazdy zostały oklejone charakterystycznymi barwami sklepu

Renault Polska dostarczyło 20 samochodów Renault Master firmie Hitachi Capital Polska, która podpisała umowę najmu długoterminowego z Euro-net. Samochody Renault Master w specjalnej zabudowie wykonanej przez Moto Wektor dołączą do floty pojazdów polskiej sieci RTV Euro AGD. Renault Master od 2018 roku jest liderem polskiego rynku samochodów dostawczych. Podobnie jak sieć sklepów RTV Euro AGD, która jest jednym z największych sprzedawców sprzedawców na rynku RTV i AGD w Polsce.

W ramach swojego pierwszego kontraktu z Hitachi Capital Polska sieć sklepów RTV Euro AGD – Euro-net Sp. z o.o. podpisała umowę najmu długoterminowego na 20 samochodów w specjalnej zabudowie. Samochody Renault Master, z których korzysta Euro-net, są rozpoznawalne dzięki kabinom w kolorze żółtym i reklamom firmy na kontenerze. Specjalną zabudowę wykonała firma Moto Wektor z Bielska-Białej. Specjaliści z Bielska wykonują również zabudowy na inne samochody i są znani z bardzo wymagających projektów, a pojazdy z zabudowami tej firmy można spotkać na drogach nie tylko w Polsce, ale również i w całej Europie, gdyż wykonują oni również zabudowy międzynarodowe.

Samochody będą wykorzystywane w lokalnej dystrybucji. Auta cechuje łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz oszczędność w użytkowaniu. W ramach kontraktu Hitachi Capital Polska zapewnia Euro-net pełny zakres usług wynajmu: finansowanie i zakup pojazdu, zachowanie całodobowej mobilności przez siedem dni w tygodniu dzięki flocie pojazdów zastępczych, serwis, naprawy, ubezpieczenie oraz nielimitowany serwis opon. Co ciekawe, 6 listopada poinformowano, że w ramach kontraktu firmy Hitachi Capital Polska, również sieć sklepów NEONET skorzystał z usług najmu długoterminowego. Jednak w tym przypadku przekazano tylko jedną sztukę, a do sieci RTV Euro AGD trafi 20 takich pojazdów i niewykluczone, że będzie ich więcej.

Renault Master
Renault Master

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *