Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Przeglądając oferty wypożyczalni w poszukiwaniu samochodów sportowych można spotkać naprawdę egzotyczne auta. Dzisiaj sprawdzamy, co możemy wybrać

Obecnie, wypożyczalnie samochodów sportowych stają się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród fanów motoryzacji. Te auta idealnie sprawdzają się jako efektowny pojazd do ślubu lub niezapomniana atrakcja wieczoru kawalerskiego. Wybierają je osoby prywatne, ale także klienci biznesowi. Precyzyjne wykonanie, najlepsza moc silnika i wyjątkowy komfort jazdy wyróżniają je na tle innych samochodów. Wypożyczalnie oferują najróżniejsze modele będące symbolem prędkości i luksusu, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Sprawdźmy jakie najlepsze, sportowe maszyny można spotkać w takich miejscach.

Wypożyczalnia samochodów sportowych - modele aut

1. McLaren 720 

Ten model swoją premierę miał w 2017 roku i zastąpił wersję 650S. Wyposażony został w silnik V8 o pojemności 4.0 litrów i generuje moc 720 koni mechanicznych. Nadwozie wykonane jest z włókien węglowych, dzięki czemu auto jest lekkie, waży jedynie 1283 kg, a cała konstrukcja odpowiednio usztywniona. Właściwości aerodynamiczne zostały ulepszone, zaprojektowano dodatkowe wloty powietrza przy przednich słupkach, by zapewnić lepsze chłodzenie silnika. Charakterystycznymi cechami samochodu są drzwi otwierane do góry oraz minimalistyczny design. McLaren 720 Coupe jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w 2,9 sekundy. Przejażdżka taką bryką to marzenie niejednego mężczyzny, które można łatwo zrealizować odwiedzając wypożyczalnię z dostępem do tego modelu. 

Wypożyczalnia samochodów sportowych - modele aut

2. McLaren 570S 

Futurystyczny wygląd inspirowany samochodami wyścigowymi McLaren Formula 1 sprawia, że nie można przejść koło niego obojętnie. Posiada drzwi unoszone do góry, które zostały zaprojektowane tak, aby kierować chłodne powietrze do komory silnika. Maszyna wyposażona jest w silnik V8. Do setki przyspiesza w 3,2 sekundy. Posiada napęd na tylną oś i 7-biegową skrzynię SSG. Wewnątrz znajdziemy dotykowy panel IRIS, który steruje, min. klimatyzacją, łącznością Bluetooth i radiem. System audio to 12 głośników o łącznej mocy 1280 W. Każdy facet chciałby przeżyć wieczór kawalerski w towarzystwie McLarena 570S.

Wypożyczalnia samochodów sportowych - modele aut

3. Ferrari California T

Pod maską tej maszyny znajdziemy silnik V8 o pojemności 3,9 litra wspomagany turbosprężarką. Samochód osiąga prędkość 100 km/h w 3,6 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 316 km/h. Posiada 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynię, tylne zawieszenie typu multilink oraz aktywne zawieszenie z regulowanymi amortyzatorami MRC. Wyrazisty kolor i skórzana tapicerka nadają mu klasy i sprawiają, że samo patrzenie staje się luksusem.

4. Audi R8 V10 Decennium

Ten samochód to prawdziwy unikat, bowiem wyprodukowano tylko 222 sztuki. Występuje jako coupe, a jego wnętrze utrzymane jest w stylowej, czarnej kolorystyce z dodatkiem włókna węglowego. Pod maską bije jego serce w postaci silnika V10 o mocy 620 koni mechanicznych. Auto przyspiesza do setki w 3,1 sekundy i rozwija maksymalną prędkość 330 km/h. Model ten jest wyjątkowy pod każdym względem, a dzięki wypożyczalniom aut sportowych można na własnej skórze przetestować jego imponujące osiągi. 

Samochody sportowe

Samochód sportowy to często wybór jako drugie auto w rodzinie, auto weekendowe, czy auto spełniające marzenia. Pociągają za sobą spojrzenia, są niezwykłe, wspaniałe, szybkie i oczywiście drogie. Przyjemność z jazdy potrafi rekompensować jednak koszt, a wiele osób pragnąć odrobinę zmotywować się, poznać auto i wybrać swoje upragnione korzysta z usług właśnie wypożyczalni samochodów sportowych. Na rynku można jednak znaleźć auta sportowe, które posiadają swoje alta, jednak ciągle mają w sobie to coś. Więcej na ten temat: samochody sportowe do 100 tys. złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *