Redaktor | Fotograf

Liberty Walk? Rocket Bunny? Stockowy wygląd? Przereklamowane! Ten Huracan wyróżnia się wyglądem w nietypowy sposób

W ostatnich latach styl tuningu nieco się zmienił. Rzadko spotykamy się już z niesamowitymi i rozbudowanymi projektami, zwłaszcza jeśli mowa o droższych autach. Na szczęście nadal możemy od czasu do czasu ujrzeć ciekawe i nietypowe koncepty. W przypadku Lamborghini Huracan, mogliśmy już zobaczyć kilka ciekawych modyfikacji, więc coraz ciężej o coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Na szczęście Chris Brown, znany piosenkarz, wpadł na pomysł i stworzył coś unikalnego, zresztą ma już w tym doświadczenie, bo przez kilka lat był posiadaczem tego modelu z pakietem tuningowym Liberty Walk.

Pierwszym co rzuca się w oczy jest piękny lakier, który w zależności od kąta z jakiego patrzymy i ilości światła, zmienia swoją barwę na fioletową,  pomarańczową, niebieską, żółtą lub różową. Na lakierze jest również położony biały wrap w różne wzory i pasy. Reflektory przednie również zmieniono, otrzymały folię podobną do tej z karoserii. Lusterka samochodu otrzymały białe wykończenie, natomiast felgi są czarne, a zaciski hamulcowe czerwone. Z tyłu rzuca się w oczy ducktail z Liberty Walk. Wersja jaką posiada Chris Brown to LP610-4, więc pod maską ujrzymy wolnossące V10 z napędem na 4 koła o mocy 610 koni mechanicznych, który zapewnia fantastyczne osiągi. Przyspieszenie do 100km/h trwa tylko 3.2s, a prędkość maksymalna to 325km/h.

Podsumowując, auto absolutnie wyjątkowe już po wyjeździe z fabryki, stało się jeszcze bardziej unikalne. Niezależnie od tego czy styl Lamborghini Huracana podoba się czy nie, trzeba przyznać, że robi niesamowite wrażenie na ulicy i przyciąga spojrzenia. Na pewno piosenkarz będzie się w nim często pokazywał, a niewykluczone że jeszcze kilka rzeczy w nim zmieni lub weźmie na warsztat inny równie ciekawy samochód.

Fot. RDB LA

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *